KONYA DA YENİ NESİL KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ NELERDİR ?

Katlanır cam balkon sistemini evinize bir kere yaptıracağınız için konya cam balkon firmalarını özenle seçmelisiniz.

Cam Balkon üzerine 10 yılı aşkın süredir Alyans Katlanır Cam Balkon Sistemleri olarak faaliyet göstermekteyiz.

Kaliteli malzeme ve kusursuz işciliğimizle balkonlarınıza değer katıyoruz.

Alyans Katlanır Cam Balkon Sistemleri olarak Konya cam balkon ve çevre illerde yıllardan beri katlanır cam hizmetlerini kusursuz işçilik, malzeme ve %100 müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda yürütmekteyiz.

Katlanır cam sistemi hareketli ve açılır bir sistem olduğundan dolayı, kalitesiz ve ucuz malzeme kullanıldığında sistem kullanılmaz hale gelebilir ve büyük sorunlar yaşayabilirsiniz.

Üretimde tercih edilen camların yurt dışı menşeili olmasından dolayı birkaç yıl sonra renk kaymalarına ve dalgalanmalara yol açabilir. Taşıyıcı unsurlar  olan teker ve alüminyum sistemi yeterli ağırlıkta ve kalınlıkta olmalı.

Alyans Cam Balkon olarak kullandığımız alüminyum profillerin et kalınlığı 3,8mm dir. Bazı firmalar maliyetleri azaltmak amaçlı ince ve hafif alüminyum kullanmakta ve bu sistemin zamanla çalışmaz hale gelmesine sebep olmaktadır.

Yapıştırma amaçlı ve profillerin köşe birleşme noktalarına kullanılan mastik ve silikonların kalitesi de önemli bir noktadır.Yapışkanlık ve sızdırmazlık özellikleri iyi olan kaliteli silikonlar kullanılmalı.

Tüm malzemelerin iyi kalitede olmasının yanında montaj yapacak ekibin konuya hakim olması ve işinin ehli olması önemli bir noktadır. Alyans Katlanır Cam Balkon Sistemleri firması olarak montaj ekibimiz profesyonel ekipten oluşmakta, her türlü teknik donanıma sahip şeklide montaj yerine gitmektedirler.

Yukarıda anlattığımız hassas noktalara cam balkon sistemlerini yaptırırken dikkat etmeli,hassas sistemler olan katlanır camlarda sıkıntı yaşasanız bile anında müdahale edecek müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmalar ile çalışmalısınız.

Farklı balkonlar için farklı katlanır cam modelleri, renkleri  ve fiyat seçenekleri  mevcuttur .Bu yüzden ücretsiz keşif,proje ve fiyatlandırma hizmetimizden faydalanmanızı öneririz.

Konya Cam Balkon Keşif Ve Ölçü için Hemen Arayın ! 0507 080 07 37

Alyans Katlanır Cam Balkon Sistemleri olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için ucuza kaçmıyor yani kalitesiz iş üretmiyoruz.

En Çok Kullanılan Cam Balkon Sistemleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir